| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.36/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Λειτουργίες
K1: Πατήστε για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της λειτουργίας αντιθαμβωτικής προστασίας, η οποία θα απενεργοποιηθεί αυτόματα μετά από 60 λεπτά θέρμανσης.
K2: Πατήστε για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της φωτεινής λωρίδας και παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση της φωτεινότητας (10%-100%).
K3: Πατήστε για εναλλαγή θερμοκρασίας χρώματος (ψυχρό - ουδέτερο - θερμό), παρατεταμένο πάτημα για άπειρα ρυθμιζόμενη θερμοκρασία χρώματος.
Ενδεικτική Λυχνία: Λευκό LED, 100% Φωτεινότητα Όταν είναι Αναμμένο, 30% Φωτεινότητα Όταν είναι Σβηστό, Παρατεταμένο άγγιγμα για 3 δευτερόλεπτα για Απενεργοποίηση Ενδεικτικής Λυχνίας, άγγιγμα ξανά για 30% Φωτεινότητα, Μπλε Φως Όταν Αγγίζεται, Με Μνήμη Απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS-03-IP44 |
| Τάση Εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 109*60*11.2mm |
| Προσαρμογή Λογισμικού | Υποστηρίζεται |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.36/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Λειτουργίες
K1: Πατήστε για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της λειτουργίας αντιθαμβωτικής προστασίας, η οποία θα απενεργοποιηθεί αυτόματα μετά από 60 λεπτά θέρμανσης.
K2: Πατήστε για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της φωτεινής λωρίδας και παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση της φωτεινότητας (10%-100%).
K3: Πατήστε για εναλλαγή θερμοκρασίας χρώματος (ψυχρό - ουδέτερο - θερμό), παρατεταμένο πάτημα για άπειρα ρυθμιζόμενη θερμοκρασία χρώματος.
Ενδεικτική Λυχνία: Λευκό LED, 100% Φωτεινότητα Όταν είναι Αναμμένο, 30% Φωτεινότητα Όταν είναι Σβηστό, Παρατεταμένο άγγιγμα για 3 δευτερόλεπτα για Απενεργοποίηση Ενδεικτικής Λυχνίας, άγγιγμα ξανά για 30% Φωτεινότητα, Μπλε Φως Όταν Αγγίζεται, Με Μνήμη Απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS-03-IP44 |
| Τάση Εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 109*60*11.2mm |
| Προσαρμογή Λογισμικού | Υποστηρίζεται |