| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD2.36/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
حالت های کاربردی
K1: برای روشن کردن/ خاموش کردن تابع defogging فشار دهید، که پس از گرم کردن برای 60 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود.
K2: فشار برای روشن کردن / خاموش کردن نوار نور و فشار طولانی برای تنظیم روشنایی (10٪-100٪).
K3: برای تغییر دمای رنگ (برد - خنک - گرم) ، فشار طولانی برای دمای رنگ تنظیم نامحدود.
نور شاخص: LED سفید، 100% روشنایی هنگام روشن شدن، 30% روشنایی هنگام خاموش شدن، لمس طولانی برای 3S برای خاموش کردن شاخص، لمس مجدد برای 30% روشنایی، نور آبی هنگام لمس، با حافظه خاموش شده.
| مدل | AEK-TS-03-IP44 |
| ولتاژ خروجی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد | 109*60*11.2 میلی متر |
| سفارشی سازی نرم افزار | حمایت |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD2.36/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
حالت های کاربردی
K1: برای روشن کردن/ خاموش کردن تابع defogging فشار دهید، که پس از گرم کردن برای 60 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود.
K2: فشار برای روشن کردن / خاموش کردن نوار نور و فشار طولانی برای تنظیم روشنایی (10٪-100٪).
K3: برای تغییر دمای رنگ (برد - خنک - گرم) ، فشار طولانی برای دمای رنگ تنظیم نامحدود.
نور شاخص: LED سفید، 100% روشنایی هنگام روشن شدن، 30% روشنایی هنگام خاموش شدن، لمس طولانی برای 3S برای خاموش کردن شاخص، لمس مجدد برای 30% روشنایی، نور آبی هنگام لمس، با حافظه خاموش شده.
| مدل | AEK-TS-03-IP44 |
| ولتاژ خروجی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد | 109*60*11.2 میلی متر |
| سفارشی سازی نرم افزار | حمایت |