| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.36/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Tryby funkcjonalne
K1: Wciśnij, aby włączyć/wyłączyć funkcję defogingowania, która automatycznie wyłączy się po podgrzaniu przez 60 minut.
K2: Naciśnij, aby włączyć/wyłączyć pas światła, i naciśnij długo, aby regulować jasność (10-100%).
K3: Kliknij, aby zmienić temperaturę koloru (chłodna - neutralna - ciepła), naciśnij długo, aby uzyskać nieskończenie regulowaną temperaturę koloru.
Światło wskaźnika: biała dioda LED, 100% jasność włączona, 30% jasność wyłączona, długi dotyk dla 3S, aby wyłączyć wskaźnik, dotknij ponownie dla 30% jasności, niebieskie światło włączone, z wyłączoną pamięcią.
| Model | AEK-TS-03-IP44 |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Zmrażanie | 10%-100% |
| Wymiar | 109*60*11,2 mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.36/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Tryby funkcjonalne
K1: Wciśnij, aby włączyć/wyłączyć funkcję defogingowania, która automatycznie wyłączy się po podgrzaniu przez 60 minut.
K2: Naciśnij, aby włączyć/wyłączyć pas światła, i naciśnij długo, aby regulować jasność (10-100%).
K3: Kliknij, aby zmienić temperaturę koloru (chłodna - neutralna - ciepła), naciśnij długo, aby uzyskać nieskończenie regulowaną temperaturę koloru.
Światło wskaźnika: biała dioda LED, 100% jasność włączona, 30% jasność wyłączona, długi dotyk dla 3S, aby wyłączyć wskaźnik, dotknij ponownie dla 30% jasności, niebieskie światło włączone, z wyłączoną pamięcią.
| Model | AEK-TS-03-IP44 |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Zmrażanie | 10%-100% |
| Wymiar | 109*60*11,2 mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |