| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.36/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Fonksiyonel Modlar
K1: Buğu çözme fonksiyonunu açmak/kapatmak için basın, 60 dakika ısıtıldıktan sonra otomatik olarak kapanacaktır.
K2: Işık şeridini açmak/kapatmak için basın, parlaklığı ayarlamak için uzun basın (10%-100%).
K3: Renk sıcaklığını değiştirmek için dokunun (soğuk - nötr - sıcak), sonsuz ayarlanabilir renk sıcaklığı için uzun basın.
Gösterge Işığı: Beyaz LED, Açıkken %100 Parlaklık, Kapalıyken %30 Parlaklık, Göstergeyi Kapatmak İçin 3 Saniye Uzun Dokunun, %30 Parlaklık İçin Tekrar Dokunun, Dokunulduğunda Mavi Işık, Güç Kapatma Hafızalı.
| Model | AEK-TS-03-IP44 |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | 10%-100% |
| Boyut | 109*60*11.2mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.36/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Fonksiyonel Modlar
K1: Buğu çözme fonksiyonunu açmak/kapatmak için basın, 60 dakika ısıtıldıktan sonra otomatik olarak kapanacaktır.
K2: Işık şeridini açmak/kapatmak için basın, parlaklığı ayarlamak için uzun basın (10%-100%).
K3: Renk sıcaklığını değiştirmek için dokunun (soğuk - nötr - sıcak), sonsuz ayarlanabilir renk sıcaklığı için uzun basın.
Gösterge Işığı: Beyaz LED, Açıkken %100 Parlaklık, Kapalıyken %30 Parlaklık, Göstergeyi Kapatmak İçin 3 Saniye Uzun Dokunun, %30 Parlaklık İçin Tekrar Dokunun, Dokunulduğunda Mavi Işık, Güç Kapatma Hafızalı.
| Model | AEK-TS-03-IP44 |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | 10%-100% |
| Boyut | 109*60*11.2mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |