| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.36/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Functionele Modi
K1: Druk om de ontwasemingsfunctie in/uit te schakelen, die na 60 minuten verwarmen automatisch wordt uitgeschakeld.
K2: Druk om de lichtstrip in/uit te schakelen, en houd lang ingedrukt om de helderheid aan te passen (10%-100%).
K3: Tik om de kleurtemperatuur te wisselen (koel - neutraal - warm), houd lang ingedrukt voor traploos instelbare kleurtemperatuur.
Indicatielampje: Witte LED, 100% helderheid wanneer ingeschakeld, 30% helderheid wanneer uitgeschakeld, lang aanraken gedurende 3 seconden om het indicatielampje uit te schakelen, opnieuw aanraken voor 30% helderheid, blauw licht wanneer aangeraakt, met geheugenfunctie bij uitschakelen.
| Model | AEK-TS-03-IP44 |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmetingen | 109*60*11.2mm |
| Software maatwerk | Ondersteund |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.36/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Functionele Modi
K1: Druk om de ontwasemingsfunctie in/uit te schakelen, die na 60 minuten verwarmen automatisch wordt uitgeschakeld.
K2: Druk om de lichtstrip in/uit te schakelen, en houd lang ingedrukt om de helderheid aan te passen (10%-100%).
K3: Tik om de kleurtemperatuur te wisselen (koel - neutraal - warm), houd lang ingedrukt voor traploos instelbare kleurtemperatuur.
Indicatielampje: Witte LED, 100% helderheid wanneer ingeschakeld, 30% helderheid wanneer uitgeschakeld, lang aanraken gedurende 3 seconden om het indicatielampje uit te schakelen, opnieuw aanraken voor 30% helderheid, blauw licht wanneer aangeraakt, met geheugenfunctie bij uitschakelen.
| Model | AEK-TS-03-IP44 |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmetingen | 109*60*11.2mm |
| Software maatwerk | Ondersteund |