| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Ürün Özellikleri
- ABD standart serisi iki spesifikasyonda gelir: 30W ve 60W. 6 konumlu çıkış arayüzlü 16,5 mm tasarım
- Siyah ve beyaz çıkış konektörleriyle mevcuttur: siyah konektör sol pozitif, sağ negatif polariteye sahiptir; beyaz konektör sol negatif, sağ pozitif polariteye sahiptir
- Tüm seri tam nominal güç sağlar. Aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre ve dalgalanma koruması ile donatılmıştır
| Model | UL60-12V |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 120V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Akım | 5000mA |
| Giriş Frekansı | 50/60HZ |
| Güç Faktörü | 89% |
| Boyut | 199*60*16.5mm |
| Sertifikasyon | ETL |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Ürün Özellikleri
- ABD standart serisi iki spesifikasyonda gelir: 30W ve 60W. 6 konumlu çıkış arayüzlü 16,5 mm tasarım
- Siyah ve beyaz çıkış konektörleriyle mevcuttur: siyah konektör sol pozitif, sağ negatif polariteye sahiptir; beyaz konektör sol negatif, sağ pozitif polariteye sahiptir
- Tüm seri tam nominal güç sağlar. Aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre ve dalgalanma koruması ile donatılmıştır
| Model | UL60-12V |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 120V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Akım | 5000mA |
| Giriş Frekansı | 50/60HZ |
| Güç Faktörü | 89% |
| Boyut | 199*60*16.5mm |
| Sertifikasyon | ETL |