| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Productkenmerken
- De Amerikaanse standaardserie is verkrijgbaar in twee specificaties: 30W en 60W. 16,5 mm ontwerp met een 6-positie uitgangsinterface
- Verkrijgbaar met zwarte en witte uitgangsconnectoren: de zwarte connector heeft een linker positieve, rechter negatieve polariteit; de witte connector heeft een linker negatieve, rechter positieve polariteit
- De hele serie levert vol vermogen. Uitgerust met overspannings-, overstroom-, kortsluitings- en piekbeveiliging
| Model | UL60-12V |
| Vermogen | 60W |
| Ingangsspanning | 120V |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Stroom | 5000mA |
| Ingangsfrequentie | 50/60HZ |
| Vermogensfactor | 89% |
| Afmeting | 199*60*16.5mm |
| Certificering | ETL |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Productkenmerken
- De Amerikaanse standaardserie is verkrijgbaar in twee specificaties: 30W en 60W. 16,5 mm ontwerp met een 6-positie uitgangsinterface
- Verkrijgbaar met zwarte en witte uitgangsconnectoren: de zwarte connector heeft een linker positieve, rechter negatieve polariteit; de witte connector heeft een linker negatieve, rechter positieve polariteit
- De hele serie levert vol vermogen. Uitgerust met overspannings-, overstroom-, kortsluitings- en piekbeveiliging
| Model | UL60-12V |
| Vermogen | 60W |
| Ingangsspanning | 120V |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Stroom | 5000mA |
| Ingangsfrequentie | 50/60HZ |
| Vermogensfactor | 89% |
| Afmeting | 199*60*16.5mm |
| Certificering | ETL |