| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Cechy produktu
- Seria standardowa USA jest dostępna w dwóch specyfikacjach: 30W i 60W. Konstrukcja 16,5 mm z 6-pozycyjnym interfejsem wyjściowym
- Dostępne z czarno-białymi złączami wyjściowymi: czarny złącze ma lewą pozytywną, prawą negatywną biegunowość; biały złącze ma lewą negatywną, prawą pozytywną biegunowość
- Cała seria dostarcza pełną moc, wyposażona w zabezpieczenie przed nad napięciem, prądem, zwarciem i przesileniami.
| Model | UL60-12V |
| Władza | 60 W |
| Napięcie wejściowe | 120 V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Aktualność | 5000 mA |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Wskaźnik mocy | 89% |
| Wymiar | 199*60*16,5 mm |
| Certyfikacja | ETL |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Cechy produktu
- Seria standardowa USA jest dostępna w dwóch specyfikacjach: 30W i 60W. Konstrukcja 16,5 mm z 6-pozycyjnym interfejsem wyjściowym
- Dostępne z czarno-białymi złączami wyjściowymi: czarny złącze ma lewą pozytywną, prawą negatywną biegunowość; biały złącze ma lewą negatywną, prawą pozytywną biegunowość
- Cała seria dostarcza pełną moc, wyposażona w zabezpieczenie przed nad napięciem, prądem, zwarciem i przesileniami.
| Model | UL60-12V |
| Władza | 60 W |
| Napięcie wejściowe | 120 V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Aktualność | 5000 mA |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Wskaźnik mocy | 89% |
| Wymiar | 199*60*16,5 mm |
| Certyfikacja | ETL |