| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Διακόπτης αφής για καθρέφτη μπάνιου, υποστηρίζει προσαρμογή, έξυπνος διακόπτης LED Dimmer, DC12-24V
Λειτουργίες
Μονόχρωμο:
K1: Ενεργοποίηση/απενεργοποίηση αφυγραντήρα, αυτόματη απενεργοποίηση μετά από 60 λεπτά.
K2: Ενεργοποίηση/απενεργοποίηση λωρίδας LED, παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση φωτεινότητας από 10% έως 100%.
Ενδεικτική λυχνία LED: 100% λευκό φως κατά την ενεργοποίηση και 30% λευκό φως σε κατάσταση αναμονής, και στη συνέχεια η ενδεικτική λυχνία LED θα απενεργοποιηθεί μετά από παρατεταμένο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα, γίνεται ξανά 30% λευκό φως αν πατηθεί ξανά, και αλλάζει σε μπλε φως κατά την αφή.
Με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS2-C |
| Τάση εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 122*73*6.5mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστηρίζεται |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Διακόπτης αφής για καθρέφτη μπάνιου, υποστηρίζει προσαρμογή, έξυπνος διακόπτης LED Dimmer, DC12-24V
Λειτουργίες
Μονόχρωμο:
K1: Ενεργοποίηση/απενεργοποίηση αφυγραντήρα, αυτόματη απενεργοποίηση μετά από 60 λεπτά.
K2: Ενεργοποίηση/απενεργοποίηση λωρίδας LED, παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση φωτεινότητας από 10% έως 100%.
Ενδεικτική λυχνία LED: 100% λευκό φως κατά την ενεργοποίηση και 30% λευκό φως σε κατάσταση αναμονής, και στη συνέχεια η ενδεικτική λυχνία LED θα απενεργοποιηθεί μετά από παρατεταμένο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα, γίνεται ξανά 30% λευκό φως αν πατηθεί ξανά, και αλλάζει σε μπλε φως κατά την αφή.
Με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS2-C |
| Τάση εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 122*73*6.5mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστηρίζεται |