| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Touch Switch voor badkamerspiegel, ondersteuning Customization, Smart Dimmer LED Switch, DC12-24V
Functionele modus
Eenkleurig:
K1: schakel defogger aan/uit, automatisch uitschakelen na 60 minuten.
K2: LED-strook aan/uitzetten, lang drukken om de helderheid van 10% tot 100% te dimmen.
LED-indicator: 100% wit licht bij aansteken en 30% wit licht bij stand-by, en dan wordt de LED-indicator na lang drukken op 3 seconden uitgeschakeld, wordt het weer 30% wit licht als u opnieuw drukt,en veranderingen in blauw licht bij aanraking.
Met uitgeschakeld geheugen.
| Model | AEK-TS2-C |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Maximaal 5A |
| Kracht | 60/120W |
| Dimming | 10% tot 100% |
| Afmeting | 122 x 73 x 6,5 mm |
| Aanpassing van software | Ondersteund |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Touch Switch voor badkamerspiegel, ondersteuning Customization, Smart Dimmer LED Switch, DC12-24V
Functionele modus
Eenkleurig:
K1: schakel defogger aan/uit, automatisch uitschakelen na 60 minuten.
K2: LED-strook aan/uitzetten, lang drukken om de helderheid van 10% tot 100% te dimmen.
LED-indicator: 100% wit licht bij aansteken en 30% wit licht bij stand-by, en dan wordt de LED-indicator na lang drukken op 3 seconden uitgeschakeld, wordt het weer 30% wit licht als u opnieuw drukt,en veranderingen in blauw licht bij aanraking.
Met uitgeschakeld geheugen.
| Model | AEK-TS2-C |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Maximaal 5A |
| Kracht | 60/120W |
| Dimming | 10% tot 100% |
| Afmeting | 122 x 73 x 6,5 mm |
| Aanpassing van software | Ondersteund |