| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Banyo aynası için dokunmatik anahtar, Destek özelleştirme, Akıllı Dimmer LED anahtarı, DC12-24V
Fonksiyonel Modlar
Tek renk:
K1: Defogger'ı aç / kapat, 60 dakika sonra otomatik olarak kapat.
K2: LED şeritini aç/kapatsın, parlaklığı 10%'dan 100%'e kadar hafifletmek için uzun süre basın.
LED göstergesi: çalıştırıldığında %100 beyaz ışık ve bekleme durumunda %30 beyaz ışık ve daha sonra LED göstergesi uzun süre 3 saniye basıldıktan sonra kapanır, tekrar basıldığında %30 beyaz ışık olur.ve dokunduğunda mavi ışığa dönüşür.
Hareketsiz hafıza ile.
| Model | AEK-TS2-C |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Mevcut | En fazla 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karanlık | % 10 - % 100 |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Desteklenen |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Banyo aynası için dokunmatik anahtar, Destek özelleştirme, Akıllı Dimmer LED anahtarı, DC12-24V
Fonksiyonel Modlar
Tek renk:
K1: Defogger'ı aç / kapat, 60 dakika sonra otomatik olarak kapat.
K2: LED şeritini aç/kapatsın, parlaklığı 10%'dan 100%'e kadar hafifletmek için uzun süre basın.
LED göstergesi: çalıştırıldığında %100 beyaz ışık ve bekleme durumunda %30 beyaz ışık ve daha sonra LED göstergesi uzun süre 3 saniye basıldıktan sonra kapanır, tekrar basıldığında %30 beyaz ışık olur.ve dokunduğunda mavi ışığa dönüşür.
Hareketsiz hafıza ile.
| Model | AEK-TS2-C |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Mevcut | En fazla 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karanlık | % 10 - % 100 |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Desteklenen |