| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD20.31/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Έξυπνος περιστροφικός ελεγκτής |
|---|---|
| Μοντέλο | LSK-JJ-001 |
| Τάση Εισόδου | 12-24V |
| Ισχύς Αναμονής | <2W |
| Μέθοδος Ελέγχου | Περιστροφική |
| Χρώμα | Μεταλλικό Γκρι |
| Μήκος Καλωδίου | 2μ |
| Τύπος Ελέγχου | Κεντρικός έλεγχος |
| Διαστάσεις | Φ45x23.5mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD20.31/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Έξυπνος περιστροφικός ελεγκτής |
|---|---|
| Μοντέλο | LSK-JJ-001 |
| Τάση Εισόδου | 12-24V |
| Ισχύς Αναμονής | <2W |
| Μέθοδος Ελέγχου | Περιστροφική |
| Χρώμα | Μεταλλικό Γκρι |
| Μήκος Καλωδίου | 2μ |
| Τύπος Ελέγχου | Κεντρικός έλεγχος |
| Διαστάσεις | Φ45x23.5mm |