| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD20.31/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | Akıllı döner denetleyici |
|---|---|
| Model | LSK-JJ-001 |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Bekleme gücü | <2W |
| Kontrol Yöntemi | Döner |
| Renk | Metal Gri |
| Kablo Uzunluğu | 2m |
| Kontrol Türü | Merkezi kontrol |
| Boyutları | Φ45x23,5mm |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD20.31/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün Adı | Akıllı döner denetleyici |
|---|---|
| Model | LSK-JJ-001 |
| Giriş Voltajı | 12-24V |
| Bekleme gücü | <2W |
| Kontrol Yöntemi | Döner |
| Renk | Metal Gri |
| Kablo Uzunluğu | 2m |
| Kontrol Türü | Merkezi kontrol |
| Boyutları | Φ45x23,5mm |