| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD20.31/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Inteligentny kontroler obrotowy |
|---|---|
| Model | LSK-JJ-001 |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Moc w trybie czuwania | <2W |
| Metoda sterowania | Obrotowy |
| Kolor | Metaliczna szarość |
| Długość kabla | 2m |
| Typ sterowania | Sterowanie centralne |
| Wymiary | Φ45x23,5mm |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD20.31/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Inteligentny kontroler obrotowy |
|---|---|
| Model | LSK-JJ-001 |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Moc w trybie czuwania | <2W |
| Metoda sterowania | Obrotowy |
| Kolor | Metaliczna szarość |
| Długość kabla | 2m |
| Typ sterowania | Sterowanie centralne |
| Wymiary | Φ45x23,5mm |