| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD20.31/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Intelligente roterende regelaar |
|---|---|
| Model | LSK-JJ-001 |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Stand-by-vermogen | < 2W |
| Controlemethode | Roterende |
| Kleur | Metalen grijs |
| Kabellengte | 2 m |
| Controletipe | Gecentraliseerde controle |
| Afmetingen | Φ45x23,5 mm |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD20.31/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Productnaam | Intelligente roterende regelaar |
|---|---|
| Model | LSK-JJ-001 |
| Inlaatspanning | 12-24V |
| Stand-by-vermogen | < 2W |
| Controlemethode | Roterende |
| Kleur | Metalen grijs |
| Kabellengte | 2 m |
| Controletipe | Gecentraliseerde controle |
| Afmetingen | Φ45x23,5 mm |