| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Μετασχηματιστής Τροφοδοσίας LED 15W Σταθερής Τάσης IP20 Εσωτερικού Χώρου
- Έξοδος Χωρίς Τρεμόπαιγμα
- Προστασία από βραχυκύκλωμα, υπερφόρτωση, υπέρταση
- Κλάση 2
- Εγγύηση 30.000 Ωρών
- Αδιάβροχο: IP20
| Μοντέλο | AED15-12VLSJ |
| Ισχύς | 15W |
| Τάση Εισόδου | 220-240V |
| Τάση Εξόδου | 12V |
| Ρεύμα | 1250mA |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60HZ |
| Αποδοτικότητα | 86% |
| Συντελεστής Ισχύος | ≥0.7 |
| Διαστάσεις | 83*40*22mm |
| Πιστοποίηση | TUV/CE |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Μετασχηματιστής Τροφοδοσίας LED 15W Σταθερής Τάσης IP20 Εσωτερικού Χώρου
- Έξοδος Χωρίς Τρεμόπαιγμα
- Προστασία από βραχυκύκλωμα, υπερφόρτωση, υπέρταση
- Κλάση 2
- Εγγύηση 30.000 Ωρών
- Αδιάβροχο: IP20
| Μοντέλο | AED15-12VLSJ |
| Ισχύς | 15W |
| Τάση Εισόδου | 220-240V |
| Τάση Εξόδου | 12V |
| Ρεύμα | 1250mA |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60HZ |
| Αποδοτικότητα | 86% |
| Συντελεστής Ισχύος | ≥0.7 |
| Διαστάσεις | 83*40*22mm |
| Πιστοποίηση | TUV/CE |