| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
IP20 İçeride Sabit Voltajlı LED Sürücü 15W LED Işıklama Güç kaynağı 12V Transformör
- Flimmersiz çıkış
- Kısa devre, aşırı yük, aşırı gerilim koruması
- İkinci sınıf.
- 30.000 saatlik garanti.
- Su geçirmez: IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Güç | 15W |
| Giriş Voltajı | 220-240V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Mevcut | 1250mA |
| Girdi Sıklığı | 50/60HZ |
| Verimlilik | 86% |
| Güç faktörü | ≥ 0.7 |
| Boyut | 83*40*22 mm |
| Sertifikasyon | TUV/CE |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
IP20 İçeride Sabit Voltajlı LED Sürücü 15W LED Işıklama Güç kaynağı 12V Transformör
- Flimmersiz çıkış
- Kısa devre, aşırı yük, aşırı gerilim koruması
- İkinci sınıf.
- 30.000 saatlik garanti.
- Su geçirmez: IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Güç | 15W |
| Giriş Voltajı | 220-240V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Mevcut | 1250mA |
| Girdi Sıklığı | 50/60HZ |
| Verimlilik | 86% |
| Güç faktörü | ≥ 0.7 |
| Boyut | 83*40*22 mm |
| Sertifikasyon | TUV/CE |