| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
IP20 Binnen Constante Spanning LED Driver 15W LED Verlichting Voeding 12V Transformator
- Vrij van flikkering
- Kortsluiting, overbelasting, overspanning bescherming
- Klasse 2
- 30.000 Uur Garantie
- Waterdicht: IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Vermogen | 15W |
| Ingangsspanning | 220-240V |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Stroom | 1250mA |
| Ingangsfrequentie | 50/60HZ |
| Efficiëntie | 86% |
| Vermogensfactor | ≥0.7 |
| Afmeting | 83*40*22mm |
| Certificering | TUV/CE |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
IP20 Binnen Constante Spanning LED Driver 15W LED Verlichting Voeding 12V Transformator
- Vrij van flikkering
- Kortsluiting, overbelasting, overspanning bescherming
- Klasse 2
- 30.000 Uur Garantie
- Waterdicht: IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Vermogen | 15W |
| Ingangsspanning | 220-240V |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Stroom | 1250mA |
| Ingangsfrequentie | 50/60HZ |
| Efficiëntie | 86% |
| Vermogensfactor | ≥0.7 |
| Afmeting | 83*40*22mm |
| Certificering | TUV/CE |