| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD3.08/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
IP20 در داخل ولتاژ ثابت راننده LED 15W چراغ LED منبع برق 12V ترانسفورماتور
- خروجی بدون فلکر
- مدار کوتاه، حمل بیش از حد، محافظت از ولتاژ بیش از حد
- کلاس دوم
-30 هزار ساعت گارانتي
- ضد آب: IP20
| مدل | AED15-12VLSJ |
| قدرت | 15W |
| ولتاژ ورودی | 220-240 ولت |
| ولتاژ خروجی | 12 ولت |
| جریان | 1250mA |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز |
| کارایی | 86 درصد |
| فاکتور قدرت | ≥0.7 |
| ابعاد | 83*40*22 میلی متر |
| گواهینامه | TUV/CE |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD3.08/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
IP20 در داخل ولتاژ ثابت راننده LED 15W چراغ LED منبع برق 12V ترانسفورماتور
- خروجی بدون فلکر
- مدار کوتاه، حمل بیش از حد، محافظت از ولتاژ بیش از حد
- کلاس دوم
-30 هزار ساعت گارانتي
- ضد آب: IP20
| مدل | AED15-12VLSJ |
| قدرت | 15W |
| ولتاژ ورودی | 220-240 ولت |
| ولتاژ خروجی | 12 ولت |
| جریان | 1250mA |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز |
| کارایی | 86 درصد |
| فاکتور قدرت | ≥0.7 |
| ابعاد | 83*40*22 میلی متر |
| گواهینامه | TUV/CE |