| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
IP20 Wewnętrzny sterownik LED o stałym napięciu 15W Oświetlenie LED Zasilanie 12V Transformator
- Wyjście bez migotania
- zwarcie, przeciążenie, ochrona przed nad napięciem
- Klasy 2.
- 30.000 godzin gwarancji
- wodoodporność: IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Władza | 15 W |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Aktualność | 1250 mA |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Efektywność | 86% |
| Wskaźnik mocy | ≥ 0.7 |
| Wymiar | 83 razy 40 razy 22 mm. |
| Certyfikacja | Wymagania dotyczące: |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
IP20 Wewnętrzny sterownik LED o stałym napięciu 15W Oświetlenie LED Zasilanie 12V Transformator
- Wyjście bez migotania
- zwarcie, przeciążenie, ochrona przed nad napięciem
- Klasy 2.
- 30.000 godzin gwarancji
- wodoodporność: IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Władza | 15 W |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Aktualność | 1250 mA |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Efektywność | 86% |
| Wskaźnik mocy | ≥ 0.7 |
| Wymiar | 83 razy 40 razy 22 mm. |
| Certyfikacja | Wymagania dotyczące: |