| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 1 ημέρα-20 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Δύο χρώματα:
Κλειδί 1: Σύντομη πινελιά για να ενεργοποιήσετε / απενεργοποιήσετε τον αποσβέστη αυτόματαΑποσβέστησε μετά από 60 λεπτά.
Κλειδί 2: Σύντομο πάτημα για την ανάκτηση/ξεκίνηση της λωρίδας LED, μακρύ πάτημα για τη θολή φωτεινότητα από 10% έως 100%.
Κλειδί 3: Κοντό πάτημα για να αλλάξετε το CCT (Θερμό φως-θερμό και λευκό φως-λευκό φως), μακρύ πάτημα για την προσαρμογή CCT χωρίς βήματα.
Δείκτης LED: 100% λευκό φως όταν είναι ενεργοποιημένο και 30% λευκό φως όταν είναι σε κατάσταση αναμονής, και στη συνέχεια ο δείκτης LED θα κλείσει μετά από μεγάλο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα, γίνεται πάλι 30% λευκό φως εάν πατήσετε ξανά,και αλλάζει σε μπλε φως όταν το αγγίζετε"Με απενεργοποιημένη μνήμη".
| Σχήμα | ΑΕΚ-TS3-CCT |
| Δυναμική τάση | 12/24V |
| Τρέχων | Μέγιστο 5A |
| Δύναμη | 60/120W |
| Αμβλύνσεις | 10%-100% |
| Διάσταση | 122*73*6,5 χιλιοστά |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 1 ημέρα-20 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Δύο χρώματα:
Κλειδί 1: Σύντομη πινελιά για να ενεργοποιήσετε / απενεργοποιήσετε τον αποσβέστη αυτόματαΑποσβέστησε μετά από 60 λεπτά.
Κλειδί 2: Σύντομο πάτημα για την ανάκτηση/ξεκίνηση της λωρίδας LED, μακρύ πάτημα για τη θολή φωτεινότητα από 10% έως 100%.
Κλειδί 3: Κοντό πάτημα για να αλλάξετε το CCT (Θερμό φως-θερμό και λευκό φως-λευκό φως), μακρύ πάτημα για την προσαρμογή CCT χωρίς βήματα.
Δείκτης LED: 100% λευκό φως όταν είναι ενεργοποιημένο και 30% λευκό φως όταν είναι σε κατάσταση αναμονής, και στη συνέχεια ο δείκτης LED θα κλείσει μετά από μεγάλο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα, γίνεται πάλι 30% λευκό φως εάν πατήσετε ξανά,και αλλάζει σε μπλε φως όταν το αγγίζετε"Με απενεργοποιημένη μνήμη".
| Σχήμα | ΑΕΚ-TS3-CCT |
| Δυναμική τάση | 12/24V |
| Τρέχων | Μέγιστο 5A |
| Δύναμη | 60/120W |
| Αμβλύνσεις | 10%-100% |
| Διάσταση | 122*73*6,5 χιλιοστά |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |