| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 1 dag - 20 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Dubbele kleur:
Knop 1: Kort aanraken om de ontwasemingsfunctie automatisch in/uit te schakelen. Wordt na 60 minuten automatisch uitgeschakeld.
Knop 2: Kort indrukken om de LED-strip aan/uit te zetten, lang indrukken om de helderheid van 10% tot 100% te dimmen.
Knop 3: Kort indrukken om de CCT te wisselen (warm licht - warm en wit licht - wit licht), lang indrukken voor traploze CCT-aanpassing.
LED-indicator: 100% wit licht bij inschakelen en 30% wit licht in stand-by, daarna schakelt de LED-indicator uit na lang indrukken gedurende 3 seconden, wordt weer 30% wit licht bij opnieuw indrukken, en verandert in blauw licht bij aanraking, met geheugenfunctie voor uitschakelen.
| Model | AEK-TS3-CCT |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmeting | 122*73*6.5mm |
| Software maatwerk | Ondersteund |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 1 dag - 20 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Dubbele kleur:
Knop 1: Kort aanraken om de ontwasemingsfunctie automatisch in/uit te schakelen. Wordt na 60 minuten automatisch uitgeschakeld.
Knop 2: Kort indrukken om de LED-strip aan/uit te zetten, lang indrukken om de helderheid van 10% tot 100% te dimmen.
Knop 3: Kort indrukken om de CCT te wisselen (warm licht - warm en wit licht - wit licht), lang indrukken voor traploze CCT-aanpassing.
LED-indicator: 100% wit licht bij inschakelen en 30% wit licht in stand-by, daarna schakelt de LED-indicator uit na lang indrukken gedurende 3 seconden, wordt weer 30% wit licht bij opnieuw indrukken, en verandert in blauw licht bij aanraking, met geheugenfunctie voor uitschakelen.
| Model | AEK-TS3-CCT |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmeting | 122*73*6.5mm |
| Software maatwerk | Ondersteund |