| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 1 dzień 20 lat |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Dwukolorowy:
Klawisz 1: Krótkie dotknięcie w celu automatycznego włączenia/wyłączenia odmgławiania. Automatyczne wyłączenie po 60 minutach.
Klawisz 2: Krótkie naciśnięcie w celu włączenia/wyłączenia paska LED, długie naciśnięcie w celu ściemniania jasności od 10% do 100%.
Klawisz 3: Krótkie naciśnięcie w celu przełączenia CCT (ciepłe światło - ciepłe i białe światło - białe światło), długie naciśnięcie w celu płynnej regulacji CCT.
Wskaźnik LED: 100% białe światło po włączeniu zasilania i 30% białe światło w trybie czuwania, a następnie wskaźnik LED wyłączy się po długim naciśnięciu przez 3 sekundy, ponownie zmieni się na 30% białe światło po ponownym naciśnięciu i zmieni się na niebieskie światło po dotknięciu, z pamięcią wyłączenia zasilania.
| Model | AEK-TS3-CCT |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Ściemnianie | 10%-100% |
| Wymiary | 122*73*6.5mm |
| Personalizacja oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 1 dzień 20 lat |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Dwukolorowy:
Klawisz 1: Krótkie dotknięcie w celu automatycznego włączenia/wyłączenia odmgławiania. Automatyczne wyłączenie po 60 minutach.
Klawisz 2: Krótkie naciśnięcie w celu włączenia/wyłączenia paska LED, długie naciśnięcie w celu ściemniania jasności od 10% do 100%.
Klawisz 3: Krótkie naciśnięcie w celu przełączenia CCT (ciepłe światło - ciepłe i białe światło - białe światło), długie naciśnięcie w celu płynnej regulacji CCT.
Wskaźnik LED: 100% białe światło po włączeniu zasilania i 30% białe światło w trybie czuwania, a następnie wskaźnik LED wyłączy się po długim naciśnięciu przez 3 sekundy, ponownie zmieni się na 30% białe światło po ponownym naciśnięciu i zmieni się na niebieskie światło po dotknięciu, z pamięcią wyłączenia zasilania.
| Model | AEK-TS3-CCT |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Ściemnianie | 10%-100% |
| Wymiary | 122*73*6.5mm |
| Personalizacja oprogramowania | Wsparcie |