| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 1 gün-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Çift renk:
Anahtar 1: Aç/Kapat defogger'a kısa dokunuş 60 dakika sonra otomatik olarak kapanır.
Anahtar 2: LED şeritini açmak/ kapatmak için kısa basın, parlaklığı %10'dan %100'e kadar bulanıklaştırmak için uzun basın.
3. tuş: CCT'yi (Sıcak ışık-sıcak ve beyaz ışık-beyaz ışık) değiştirmek için kısa basın, CCT'yi adımsız ayarlamak için uzun basın.
LED gösterge: Aktığı zaman %100 beyaz ışık ve bekleme durumunda %30 beyaz ışık, daha sonra LED gösterge uzun süre basıldıktan sonra kapatılacak3 saniye, tekrar basıldığında% 30 beyaz ışık olur,Ve dokunduğunda mavi ışığa dönüşür."Aktör kapalı hafızasıyla".
| Model | AEK-TS3-CCT |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Mevcut | En fazla 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karanlık | % 10 - % 100 |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.95/PCS |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 1 gün-20 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Çift renk:
Anahtar 1: Aç/Kapat defogger'a kısa dokunuş 60 dakika sonra otomatik olarak kapanır.
Anahtar 2: LED şeritini açmak/ kapatmak için kısa basın, parlaklığı %10'dan %100'e kadar bulanıklaştırmak için uzun basın.
3. tuş: CCT'yi (Sıcak ışık-sıcak ve beyaz ışık-beyaz ışık) değiştirmek için kısa basın, CCT'yi adımsız ayarlamak için uzun basın.
LED gösterge: Aktığı zaman %100 beyaz ışık ve bekleme durumunda %30 beyaz ışık, daha sonra LED gösterge uzun süre basıldıktan sonra kapatılacak3 saniye, tekrar basıldığında% 30 beyaz ışık olur,Ve dokunduğunda mavi ışığa dönüşür."Aktör kapalı hafızasıyla".
| Model | AEK-TS3-CCT |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Mevcut | En fazla 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karanlık | % 10 - % 100 |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |