| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
120VAC 18W USB πρίζα με δύο διεπαφές USB για ιατρικό ντουλάπι ETL
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Σχεδιασμός Snap, Κρυφή εγκατάσταση
Υποστηρίζει διπλές διεπαφές USB
100% δοκιμή γήρανσης με πλήρες φορτίο
Ενσωματωμένο καλώδιο εξόδου
30Εγγύηση 1000 ωρών
Σύντομο κύκλωμα, υπερφόρτωση, προστασία από υπερτάσεις
Πρότυπο: LSB18-12AC-US
Η τάση εισόδου: 12/24V
Τρόπος ρεύματος: Max 5A
Δύναμη: 60/120W
Απόσταση αισθητήρα: 0-8cm
Μέγεθος: 41*31*12mm
Κουστ: Υποστήριξη
| Σχήμα | LSB18-12A-US |
| Δύναμη | 18W |
| Τεχνολογία | 120V |
| Δυναμική τάση | 5V |
| Τρέχων | 3600mA |
| Συχνότητα εισόδου | 60HZ |
| Αποτελεσματικότητα | 82% |
| Εμπορικά σημεία | 2 πρίζες & 2 θύρες USB-A |
| Διάσταση | 41*31*112mm |
| Πιστοποίηση | ΕΤΛ |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
120VAC 18W USB πρίζα με δύο διεπαφές USB για ιατρικό ντουλάπι ETL
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Σχεδιασμός Snap, Κρυφή εγκατάσταση
Υποστηρίζει διπλές διεπαφές USB
100% δοκιμή γήρανσης με πλήρες φορτίο
Ενσωματωμένο καλώδιο εξόδου
30Εγγύηση 1000 ωρών
Σύντομο κύκλωμα, υπερφόρτωση, προστασία από υπερτάσεις
Πρότυπο: LSB18-12AC-US
Η τάση εισόδου: 12/24V
Τρόπος ρεύματος: Max 5A
Δύναμη: 60/120W
Απόσταση αισθητήρα: 0-8cm
Μέγεθος: 41*31*12mm
Κουστ: Υποστήριξη
| Σχήμα | LSB18-12A-US |
| Δύναμη | 18W |
| Τεχνολογία | 120V |
| Δυναμική τάση | 5V |
| Τρέχων | 3600mA |
| Συχνότητα εισόδου | 60HZ |
| Αποτελεσματικότητα | 82% |
| Εμπορικά σημεία | 2 πρίζες & 2 θύρες USB-A |
| Διάσταση | 41*31*112mm |
| Πιστοποίηση | ΕΤΛ |