| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
120VAC 18W USB Priz, İki USB Arayüzlü İlaç Dolabı İçin ETL
Ürün Özellikleri
Kilit Yapısı, Gizli Kurulum
Çift USB arayüzünü destekler
%100 Tam Yük Yaşlandırma Testi
Dahili Çıkış Kablosu
30.000 Saat Garanti
Kısa Devre, Aşırı Yük, Aşırı Gerilim Koruması
Model: LSB18-12AC-US
Giriş Voltajı: 12/24V
Akım: Maks 5A
Güç: 60/120W
Sensör mesafesi:0-8cm
Boyut: 41*31*12mm
Müşteri: Destek
| Model | LSB18-12A-US |
| Güç | 18W |
| Giriş Voltajı | 120V |
| Çıkış Voltajı | 5V |
| Akım | 3600mA |
| Giriş Frekansı | 60HZ |
| Verimlilik | 82% |
| Prizler | 2 priz ve 2 USB-A portu |
| Boyut | 41*31*112mm |
| Sertifikasyon | ETL |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
120VAC 18W USB Priz, İki USB Arayüzlü İlaç Dolabı İçin ETL
Ürün Özellikleri
Kilit Yapısı, Gizli Kurulum
Çift USB arayüzünü destekler
%100 Tam Yük Yaşlandırma Testi
Dahili Çıkış Kablosu
30.000 Saat Garanti
Kısa Devre, Aşırı Yük, Aşırı Gerilim Koruması
Model: LSB18-12AC-US
Giriş Voltajı: 12/24V
Akım: Maks 5A
Güç: 60/120W
Sensör mesafesi:0-8cm
Boyut: 41*31*12mm
Müşteri: Destek
| Model | LSB18-12A-US |
| Güç | 18W |
| Giriş Voltajı | 120V |
| Çıkış Voltajı | 5V |
| Akım | 3600mA |
| Giriş Frekansı | 60HZ |
| Verimlilik | 82% |
| Prizler | 2 priz ve 2 USB-A portu |
| Boyut | 41*31*112mm |
| Sertifikasyon | ETL |