| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
120VAC 18W USB-stopcontact met twee USB-poorten voor medicijnkastje ETL
Productkenmerken
Klikstructuur, verborgen installatie
Ondersteunt dubbele USB-poorten
100% Volledige belasting verouderingstest
Ingebouwde uitvoerkabel
30.000 uur garantie
Kortsluiting, overbelasting, overspanningsbeveiliging
Model: LSB18-12AC-US
Ingangsspanning: 12/24V
Stroom: Max 5A
Vermogen: 60/120W
Sensorafstand: 0-8cm
Afmeting: 41*31*12mm
Klant: Ondersteuning
| Model | LSB18-12A-US |
| Vermogen | 18W |
| Ingangsspanning | 120V |
| Uitgangsspanning | 5V |
| Stroom | 3600mA |
| Ingangsfrequentie | 60HZ |
| Efficiëntie | 82% |
| Uitgangen | 2 stopcontacten & 2 USB-A poorten |
| Afmeting | 41*31*112mm |
| Certificering | ETL |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
120VAC 18W USB-stopcontact met twee USB-poorten voor medicijnkastje ETL
Productkenmerken
Klikstructuur, verborgen installatie
Ondersteunt dubbele USB-poorten
100% Volledige belasting verouderingstest
Ingebouwde uitvoerkabel
30.000 uur garantie
Kortsluiting, overbelasting, overspanningsbeveiliging
Model: LSB18-12AC-US
Ingangsspanning: 12/24V
Stroom: Max 5A
Vermogen: 60/120W
Sensorafstand: 0-8cm
Afmeting: 41*31*12mm
Klant: Ondersteuning
| Model | LSB18-12A-US |
| Vermogen | 18W |
| Ingangsspanning | 120V |
| Uitgangsspanning | 5V |
| Stroom | 3600mA |
| Ingangsfrequentie | 60HZ |
| Efficiëntie | 82% |
| Uitgangen | 2 stopcontacten & 2 USB-A poorten |
| Afmeting | 41*31*112mm |
| Certificering | ETL |