| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
120VAC 18W gniazdo USB z dwoma interfejsami USB dla szaf medycznych ETL
Cechy produktu
Struktura Snap, ukryta instalacja
Wspiera podwójne interfejsy USB
100% pełnego obciążenia test starzenia
Wbudowany kabel wyjściowy
30000 godzin gwarancji
Krótkie połączenie, przeciążenie, ochrona przed nad napięciem
Model: LSB18-12AC-US
Napięcie wejściowe: 12/24V
Prąd: maks. 5A
Moc: 60/120W
Odległość czujnika: 0-8 cm
Rozmiar: 41*31*12 mm
Cust: Wsparcie
| Model | LSB18-12A-US |
| Władza | 18W |
| Napięcie wejściowe | 120 V |
| Napięcie wyjściowe | 5V |
| Aktualność | 3600mA |
| Częstotliwość wejścia | 60 Hz |
| Efektywność | 82% |
| Wypuszczalnie | 2 gniazda i 2 porty USB-A |
| Wymiar | 41*31*112 mm |
| Certyfikacja | ETL |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
120VAC 18W gniazdo USB z dwoma interfejsami USB dla szaf medycznych ETL
Cechy produktu
Struktura Snap, ukryta instalacja
Wspiera podwójne interfejsy USB
100% pełnego obciążenia test starzenia
Wbudowany kabel wyjściowy
30000 godzin gwarancji
Krótkie połączenie, przeciążenie, ochrona przed nad napięciem
Model: LSB18-12AC-US
Napięcie wejściowe: 12/24V
Prąd: maks. 5A
Moc: 60/120W
Odległość czujnika: 0-8 cm
Rozmiar: 41*31*12 mm
Cust: Wsparcie
| Model | LSB18-12A-US |
| Władza | 18W |
| Napięcie wejściowe | 120 V |
| Napięcie wyjściowe | 5V |
| Aktualność | 3600mA |
| Częstotliwość wejścia | 60 Hz |
| Efektywność | 82% |
| Wypuszczalnie | 2 gniazda i 2 porty USB-A |
| Wymiar | 41*31*112 mm |
| Certyfikacja | ETL |