| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Λειτουργίες
K1: Πατήστε για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της λειτουργίας αντιθαμβωτικής προστασίας, η οποία θα απενεργοποιηθεί αυτόματα μετά από θέρμανση για 60 λεπτά.
K2: Πατήστε για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της λωρίδας φωτός, παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση της φωτεινότητας (10%-100%), διπλό κλικ για εναλλαγή της θερμοκρασίας χρώματος (ψυχρό - ουδέτερο - θερμό)
Ενδεικτική λυχνία: Λευκό LED, 100% φωτεινότητα όταν είναι ενεργό, 30% φωτεινότητα όταν είναι απενεργό, παρατεταμένο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα για απενεργοποίηση της ενδεικτικής λυχνίας, αγγίξτε ξανά για 30% φωτεινότητα, μπλε φως όταν αγγίζεται, με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS-02-IP44 |
| Τάση εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Απόσταση ανίχνευσης | 0-8cm |
| Διαστάσεις | 109*54*11.2mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Λειτουργίες
K1: Πατήστε για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της λειτουργίας αντιθαμβωτικής προστασίας, η οποία θα απενεργοποιηθεί αυτόματα μετά από θέρμανση για 60 λεπτά.
K2: Πατήστε για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση της λωρίδας φωτός, παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση της φωτεινότητας (10%-100%), διπλό κλικ για εναλλαγή της θερμοκρασίας χρώματος (ψυχρό - ουδέτερο - θερμό)
Ενδεικτική λυχνία: Λευκό LED, 100% φωτεινότητα όταν είναι ενεργό, 30% φωτεινότητα όταν είναι απενεργό, παρατεταμένο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα για απενεργοποίηση της ενδεικτικής λυχνίας, αγγίξτε ξανά για 30% φωτεινότητα, μπλε φως όταν αγγίζεται, με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS-02-IP44 |
| Τάση εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Απόσταση ανίχνευσης | 0-8cm |
| Διαστάσεις | 109*54*11.2mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |