| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Fonksiyonel Modlar
K1: Buğu çözme fonksiyonunu açmak/kapatmak için basın, 60 dakika ısıtıldıktan sonra otomatik olarak kapanacaktır.
K2: Işık şeridini açmak/kapatmak için basın, parlaklığı ayarlamak için uzun basın (%10-%100), renk sıcaklığını değiştirmek için çift tıklayın (soğuk -nötr - sıcak)
Gösterge Işığı: Beyaz LED, Açıkken %100 Parlaklık, Kapalıyken %30 Parlaklık, Göstergeyi Kapatmak için 3S Uzun Basın, %30 Parlaklık için tekrar dokunun, Dokunulduğunda Mavi Işık, Güç Kapatma Hafızalı.
| Model | AEK-TS-02-IP44 |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Algılama Mesafesi | 0-8cm |
| Boyut | 109*54*11.2mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Fonksiyonel Modlar
K1: Buğu çözme fonksiyonunu açmak/kapatmak için basın, 60 dakika ısıtıldıktan sonra otomatik olarak kapanacaktır.
K2: Işık şeridini açmak/kapatmak için basın, parlaklığı ayarlamak için uzun basın (%10-%100), renk sıcaklığını değiştirmek için çift tıklayın (soğuk -nötr - sıcak)
Gösterge Işığı: Beyaz LED, Açıkken %100 Parlaklık, Kapalıyken %30 Parlaklık, Göstergeyi Kapatmak için 3S Uzun Basın, %30 Parlaklık için tekrar dokunun, Dokunulduğunda Mavi Işık, Güç Kapatma Hafızalı.
| Model | AEK-TS-02-IP44 |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Algılama Mesafesi | 0-8cm |
| Boyut | 109*54*11.2mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |