| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Tryby Funkcjonalne
K1: Naciśnij, aby włączyć/wyłączyć funkcję odmgławiania, która automatycznie wyłączy się po 60 minutach ogrzewania.
K2: Naciśnij, aby włączyć/wyłączyć pasek świetlny, naciśnij i przytrzymaj, aby dostosować jasność (10%-100%), kliknij dwukrotnie, aby zmienić temperaturę barwową (zimna - neutralna - ciepła)
Światło wskaźnikowe: Biała dioda LED, jasność 100% włączona, jasność 30% wyłączona, długie naciśnięcie przez 3 sekundy wyłącza wskaźnik, ponowne dotknięcie przywraca jasność 30%, niebieskie światło po dotknięciu, z pamięcią wyłączenia zasilania.
| Model | AEK-TS-02-IP44 |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Odległość wykrywania | 0-8cm |
| Wymiary | 109*54*11.2mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Tryby Funkcjonalne
K1: Naciśnij, aby włączyć/wyłączyć funkcję odmgławiania, która automatycznie wyłączy się po 60 minutach ogrzewania.
K2: Naciśnij, aby włączyć/wyłączyć pasek świetlny, naciśnij i przytrzymaj, aby dostosować jasność (10%-100%), kliknij dwukrotnie, aby zmienić temperaturę barwową (zimna - neutralna - ciepła)
Światło wskaźnikowe: Biała dioda LED, jasność 100% włączona, jasność 30% wyłączona, długie naciśnięcie przez 3 sekundy wyłącza wskaźnik, ponowne dotknięcie przywraca jasność 30%, niebieskie światło po dotknięciu, z pamięcią wyłączenia zasilania.
| Model | AEK-TS-02-IP44 |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Odległość wykrywania | 0-8cm |
| Wymiary | 109*54*11.2mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |