| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Functionele Modi
K1: Druk om de ontwasemingsfunctie in/uit te schakelen, die automatisch uitschakelt na 60 minuten verwarmen.
K2: Druk om de lichtstrip in/uit te schakelen, lang indrukken om de helderheid aan te passen (10%-100%), dubbelklikken om de kleurtemperatuur te wisselen (koel - neutraal - warm)
Indicatielampje: Witte LED, 100% Helderheid Aan, 30% Helderheid Uit, Lang aanraken voor 3S om Indicator uit te schakelen, opnieuw aanraken voor 30% Helderheid, Blauw Licht bij Aanraking, Met Geheugen bij Uitschakelen.
| Model | AEK-TS-02-IP44 |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Detectieafstand | 0-8cm |
| Afmeting | 109*54*11.2mm |
| Software maatwerk | Ondersteuning |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Functionele Modi
K1: Druk om de ontwasemingsfunctie in/uit te schakelen, die automatisch uitschakelt na 60 minuten verwarmen.
K2: Druk om de lichtstrip in/uit te schakelen, lang indrukken om de helderheid aan te passen (10%-100%), dubbelklikken om de kleurtemperatuur te wisselen (koel - neutraal - warm)
Indicatielampje: Witte LED, 100% Helderheid Aan, 30% Helderheid Uit, Lang aanraken voor 3S om Indicator uit te schakelen, opnieuw aanraken voor 30% Helderheid, Blauw Licht bij Aanraking, Met Geheugen bij Uitschakelen.
| Model | AEK-TS-02-IP44 |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Detectieafstand | 0-8cm |
| Afmeting | 109*54*11.2mm |
| Software maatwerk | Ondersteuning |