| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
Functional Modes
K1: Press to turn on/off the defogging function, which will automaticallyturn off after heating for 60 minutes.
K2: Press to turn on/off the lightstrip, long press to adjust the brightness (10%-100%), double-click toswitch the color temperature (cool -neutral - warm)
Indicator Light: White LED, 100% Brightness When On, 30% Brightness WhenOff, Long touch for 3S to Turn Off Indicator, touch again for 30% Brightness,Blue Light When Touched, With Power-Off Memory.
| Model | AEK-TS-02-IP44 |
| Output Voltage | 12/24V |
| Current | Max 5A |
| Power | 60/120W |
| Sensing Distance | 0-8cm |
| Dimension | 109*54*11.2mm |
| Software customization | Support |
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD2.12/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
Functional Modes
K1: Press to turn on/off the defogging function, which will automaticallyturn off after heating for 60 minutes.
K2: Press to turn on/off the lightstrip, long press to adjust the brightness (10%-100%), double-click toswitch the color temperature (cool -neutral - warm)
Indicator Light: White LED, 100% Brightness When On, 30% Brightness WhenOff, Long touch for 3S to Turn Off Indicator, touch again for 30% Brightness,Blue Light When Touched, With Power-Off Memory.
| Model | AEK-TS-02-IP44 |
| Output Voltage | 12/24V |
| Current | Max 5A |
| Power | 60/120W |
| Sensing Distance | 0-8cm |
| Dimension | 109*54*11.2mm |
| Software customization | Support |