| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD11.04/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
60W LED Küresel Sürücü,120-240VDC'den 12VDC'ye Devamlı Voltaj Çıktısı, Kabine LED Aydınlatması için LED Güç Tedarikçisi
* Her taraftan koruma, aşırı yük, aşırı gerilim, kısa devre, aşırı sıcaklık koruması;
* Sabit voltaj tasarımı ve tamamen kapalı koruyucu plastik kaplama, istikrarlı, güvenli ve güvenilir çalışmayı sağlar;
* Yüksek standartları karşılamak için II sınıf güvenlik seviyesi güç kaynağı;
* Özellikle iç mekan LED lambaları için tasarlanmıştır, mükemmel bir uyum sağlar;
* 1009 tam yük yaşlanma testinden sonra ürün dayanıklılığı garanti edilir ve 3 yıllık garanti hizmeti sağlanır
* ENEC, SAA.CB, UL, UKCA ve CE sertifikalarını geçti.
* OEM ve ODM hoş karşılanır
| Model | AED60-12V-SG |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 120-240V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Mevcut | 5000mA |
| Girdi Sıklığı | 50/60HZ |
| Güç faktörü | % 88 |
| Boyut | 211*60*20mm |
| Sertifikasyon | UL Listed, CE, RoHS, UKCA, ENEC,SELV,SAA |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD11.04/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
60W LED Küresel Sürücü,120-240VDC'den 12VDC'ye Devamlı Voltaj Çıktısı, Kabine LED Aydınlatması için LED Güç Tedarikçisi
* Her taraftan koruma, aşırı yük, aşırı gerilim, kısa devre, aşırı sıcaklık koruması;
* Sabit voltaj tasarımı ve tamamen kapalı koruyucu plastik kaplama, istikrarlı, güvenli ve güvenilir çalışmayı sağlar;
* Yüksek standartları karşılamak için II sınıf güvenlik seviyesi güç kaynağı;
* Özellikle iç mekan LED lambaları için tasarlanmıştır, mükemmel bir uyum sağlar;
* 1009 tam yük yaşlanma testinden sonra ürün dayanıklılığı garanti edilir ve 3 yıllık garanti hizmeti sağlanır
* ENEC, SAA.CB, UL, UKCA ve CE sertifikalarını geçti.
* OEM ve ODM hoş karşılanır
| Model | AED60-12V-SG |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 120-240V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Mevcut | 5000mA |
| Girdi Sıklığı | 50/60HZ |
| Güç faktörü | % 88 |
| Boyut | 211*60*20mm |
| Sertifikasyon | UL Listed, CE, RoHS, UKCA, ENEC,SELV,SAA |