| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD11.04/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
60W LED Universele Driver, 120-240VDC naar 12VDC Constante Spanningsuitgang, LED Voeding voor Kast LED Verlichting
* All-round bescherming, overbelasting, overspanning, kortsluiting, over-temperatuur bescherming;
* Constant voltage ontwerp en volledig gesloten beschermende plastic behuizing zorgen voor stabiele, veilige en betrouwbare werking;
* Klasse II veiligheidsniveau voeding om aan hoge normen te voldoen;
* Speciaal ontworpen voor binnen LED lampen, voor een perfecte pasvorm;
* Na strenge 1009 full load verouderingstesten is de duurzaamheid van het product gegarandeerd en wordt een garantie van 3 jaar geboden
* Geslaagd voor ENEC, SAA.CB, UL, UKCA en CE certificeringen.
* OEM en ODM zijn welkom
| Model | AED60-12V-SG |
| Vermogen | 60W |
| Ingangsspanning | 120-240V |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Stroom | 5000mA |
| Ingangsfrequentie | 50/60HZ |
| Vermogensfactor | 88% |
| Afmeting | 211*60*20mm |
| Certificering | UL Listed, CE, RoHS, UKCA, ENEC, SELV, SAA |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD11.04/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
60W LED Universele Driver, 120-240VDC naar 12VDC Constante Spanningsuitgang, LED Voeding voor Kast LED Verlichting
* All-round bescherming, overbelasting, overspanning, kortsluiting, over-temperatuur bescherming;
* Constant voltage ontwerp en volledig gesloten beschermende plastic behuizing zorgen voor stabiele, veilige en betrouwbare werking;
* Klasse II veiligheidsniveau voeding om aan hoge normen te voldoen;
* Speciaal ontworpen voor binnen LED lampen, voor een perfecte pasvorm;
* Na strenge 1009 full load verouderingstesten is de duurzaamheid van het product gegarandeerd en wordt een garantie van 3 jaar geboden
* Geslaagd voor ENEC, SAA.CB, UL, UKCA en CE certificeringen.
* OEM en ODM zijn welkom
| Model | AED60-12V-SG |
| Vermogen | 60W |
| Ingangsspanning | 120-240V |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Stroom | 5000mA |
| Ingangsfrequentie | 50/60HZ |
| Vermogensfactor | 88% |
| Afmeting | 211*60*20mm |
| Certificering | UL Listed, CE, RoHS, UKCA, ENEC, SELV, SAA |