| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD11.04/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
60W LED Global Driver, 120-240VDC σε 12VDC Σταθερής Τάσης Εξόδου, Τροφοδοτικό LED για Φωτισμό LED Ντουλαπιών
* Ολοκληρωμένη προστασία, υπερφόρτωση, υπέρταση, βραχυκύκλωμα, προστασία από υπερθέρμανση;
* Ο σχεδιασμός σταθερής τάσης και το πλήρως κλειστό προστατευτικό πλαστικό περίβλημα διασφαλίζουν σταθερή, ασφαλή και αξιόπιστη λειτουργία;
* Τροφοδοτικό επιπέδου ασφαλείας Class II για την κάλυψη υψηλών προτύπων;
* Ειδικά σχεδιασμένο για εσωτερικά φωτιστικά LED, παρέχοντας τέλεια εφαρμογή;
* Μετά από αυστηρή δοκιμή γήρανσης 1009 σε πλήρες φορτίο, η ανθεκτικότητα του προϊόντος είναι εγγυημένη και παρέχεται υπηρεσία εγγύησης 3 ετών
* Πέρασε τις πιστοποιήσεις ENEC, SAA, CB, UL, UKCA και CE.
* OEM και ODM είναι ευπρόσδεκτα
| Μοντέλο | AED60-12V-SG |
| Ισχύς | 60W |
| Τάση Εισόδου | 120-240V |
| Τάση Εξόδου | 12V |
| Ρεύμα | 5000mA |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60HZ |
| Συντελεστής Ισχύος | 88% |
| Διαστάσεις | 211*60*20mm |
| Πιστοποίηση | UL Listed, CE, RoHS, UKCA, ENEC, SELV, SAA |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD11.04/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
60W LED Global Driver, 120-240VDC σε 12VDC Σταθερής Τάσης Εξόδου, Τροφοδοτικό LED για Φωτισμό LED Ντουλαπιών
* Ολοκληρωμένη προστασία, υπερφόρτωση, υπέρταση, βραχυκύκλωμα, προστασία από υπερθέρμανση;
* Ο σχεδιασμός σταθερής τάσης και το πλήρως κλειστό προστατευτικό πλαστικό περίβλημα διασφαλίζουν σταθερή, ασφαλή και αξιόπιστη λειτουργία;
* Τροφοδοτικό επιπέδου ασφαλείας Class II για την κάλυψη υψηλών προτύπων;
* Ειδικά σχεδιασμένο για εσωτερικά φωτιστικά LED, παρέχοντας τέλεια εφαρμογή;
* Μετά από αυστηρή δοκιμή γήρανσης 1009 σε πλήρες φορτίο, η ανθεκτικότητα του προϊόντος είναι εγγυημένη και παρέχεται υπηρεσία εγγύησης 3 ετών
* Πέρασε τις πιστοποιήσεις ENEC, SAA, CB, UL, UKCA και CE.
* OEM και ODM είναι ευπρόσδεκτα
| Μοντέλο | AED60-12V-SG |
| Ισχύς | 60W |
| Τάση Εισόδου | 120-240V |
| Τάση Εξόδου | 12V |
| Ρεύμα | 5000mA |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60HZ |
| Συντελεστής Ισχύος | 88% |
| Διαστάσεις | 211*60*20mm |
| Πιστοποίηση | UL Listed, CE, RoHS, UKCA, ENEC, SELV, SAA |