| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD11.04/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
60W LED Global Driver,120-240VDC do 12VDC Wyjście stałego napięcia, LED zasilacz dla oświetlenia LED szafy
* Wszelkiego rodzaju ochrona, przeciążenie, nad napięciem, zwarcie, ochrona przed nadciśnieniem;
* Konstrukcja stałego napięcia i w pełni zamknięta obudowa ochronna z tworzyw sztucznych zapewniają stabilną, bezpieczną i niezawodną pracę;
* Zasilanie na poziomie bezpieczeństwa klasy II, spełniające wysokie standardy;
* Specjalnie zaprojektowane dla lamp LED w pomieszczeniach, zapewniające doskonałe dopasowanie;
* Po rygorystycznych 1009 pełnym obciążeniu testów starzenia trwałości produktu jest gwarantowana i 3 lata gwarancji
* Uzyskał certyfikaty ENEC, SAA.CB, UL, UKCA i CE.
* OEM i ODM są mile widziane
| Model | AED60-12V-SG |
| Władza | 60 W |
| Napięcie wejściowe | 120-240V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Aktualność | 5000 mA |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Wskaźnik mocy | 88% |
| Wymiar | 211*60*20 mm |
| Certyfikacja | UL Listed, CE, RoHS, UKCA, ENEC,SELV,SAA |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD11.04/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
60W LED Global Driver,120-240VDC do 12VDC Wyjście stałego napięcia, LED zasilacz dla oświetlenia LED szafy
* Wszelkiego rodzaju ochrona, przeciążenie, nad napięciem, zwarcie, ochrona przed nadciśnieniem;
* Konstrukcja stałego napięcia i w pełni zamknięta obudowa ochronna z tworzyw sztucznych zapewniają stabilną, bezpieczną i niezawodną pracę;
* Zasilanie na poziomie bezpieczeństwa klasy II, spełniające wysokie standardy;
* Specjalnie zaprojektowane dla lamp LED w pomieszczeniach, zapewniające doskonałe dopasowanie;
* Po rygorystycznych 1009 pełnym obciążeniu testów starzenia trwałości produktu jest gwarantowana i 3 lata gwarancji
* Uzyskał certyfikaty ENEC, SAA.CB, UL, UKCA i CE.
* OEM i ODM są mile widziane
| Model | AED60-12V-SG |
| Władza | 60 W |
| Napięcie wejściowe | 120-240V |
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Aktualność | 5000 mA |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Wskaźnik mocy | 88% |
| Wymiar | 211*60*20 mm |
| Certyfikacja | UL Listed, CE, RoHS, UKCA, ENEC,SELV,SAA |