| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Σχεδιασμός Snap, Κρυφή εγκατάσταση
Υποστηρίζει διεπαφές USB και τύπου C
100% δοκιμή γήρανσης με πλήρες φορτίο
Ενσωματωμένο καλώδιο εξόδου
30Εγγύηση 1000 ωρών
Σύντομο κύκλωμα, υπερφόρτωση, προστασία από υπερτάσεις
| Σχήμα | LSB18-12AC-US |
| Τεχνολογία | 12/24V |
| Τρέχων | Μέγιστο 5A |
| Δύναμη | 60/120W |
| Απόσταση αισθητήρα | 0-8 εκατοστά |
| Διάσταση | 41*31*12mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Σχεδιασμός Snap, Κρυφή εγκατάσταση
Υποστηρίζει διεπαφές USB και τύπου C
100% δοκιμή γήρανσης με πλήρες φορτίο
Ενσωματωμένο καλώδιο εξόδου
30Εγγύηση 1000 ωρών
Σύντομο κύκλωμα, υπερφόρτωση, προστασία από υπερτάσεις
| Σχήμα | LSB18-12AC-US |
| Τεχνολογία | 12/24V |
| Τρέχων | Μέγιστο 5A |
| Δύναμη | 60/120W |
| Απόσταση αισθητήρα | 0-8 εκατοστά |
| Διάσταση | 41*31*12mm |