| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Ürün Özellikleri
Kilitli Yapı, Gizli Montaj
USB ve Type-C arayüzlerini destekler
%100 Tam Yük Yaşlandırma Testi
Dahili Çıkış Kablosu
30.000 Saat Garanti
Kısa Devre, Aşırı Yük, Aşırı Gerilim Koruması
| Model | LSB18-12AC-US |
| Giriş Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Sensör mesafesi | 0-8cm |
| Boyut | 41*31*12mm |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Ürün Özellikleri
Kilitli Yapı, Gizli Montaj
USB ve Type-C arayüzlerini destekler
%100 Tam Yük Yaşlandırma Testi
Dahili Çıkış Kablosu
30.000 Saat Garanti
Kısa Devre, Aşırı Yük, Aşırı Gerilim Koruması
| Model | LSB18-12AC-US |
| Giriş Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Sensör mesafesi | 0-8cm |
| Boyut | 41*31*12mm |