| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Productkenmerken
Klikstructuur, Verborgen Installatie
Ondersteunt USB- en Type-C-interfaces
100% Volledige Belasting Verouderingstest
Ingebouwde Uitgangskabel
30.000 Uur Garantie
Kortsluiting, Overbelasting, Overspanningsbeveiliging
| Model | LSB18-12AC-US |
| Ingangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Sensorafstand | 0-8cm |
| Afmeting | 41*31*12mm |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Productkenmerken
Klikstructuur, Verborgen Installatie
Ondersteunt USB- en Type-C-interfaces
100% Volledige Belasting Verouderingstest
Ingebouwde Uitgangskabel
30.000 Uur Garantie
Kortsluiting, Overbelasting, Overspanningsbeveiliging
| Model | LSB18-12AC-US |
| Ingangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Sensorafstand | 0-8cm |
| Afmeting | 41*31*12mm |