| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Cechy produktu
Konstrukcja zatrzaskowa, ukryta instalacja
Wspiera interfejsy USB i Type-C
Test starzenia przy pełnym obciążeniu 100%
Wbudowany kabel wyjściowy
30 000 godzin gwarancji
Zabezpieczenie przed zwarciem, przeciążeniem, przepięciem
| Model | LSB18-12AC-US |
| Napięcie wejściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Odległość czujnika | 0-8cm |
| Wymiary | 41*31*12mm |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD5.17/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Cechy produktu
Konstrukcja zatrzaskowa, ukryta instalacja
Wspiera interfejsy USB i Type-C
Test starzenia przy pełnym obciążeniu 100%
Wbudowany kabel wyjściowy
30 000 godzin gwarancji
Zabezpieczenie przed zwarciem, przeciążeniem, przepięciem
| Model | LSB18-12AC-US |
| Napięcie wejściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Odległość czujnika | 0-8cm |
| Wymiary | 41*31*12mm |