| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD5.17/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
ویژگی های محصول
ساختار اسنپ، نصب پنهان
از رابط USB و Type-C پشتیبانی می کند
تست پیری 100 درصد با بار کامل
کابل خروجی داخلی
30،000 ساعت گارانتی
مدار کوتاه، حمل بیش از حد، محافظت از ولتاژ بیش از حد
| مدل | LSB18-12AC-US |
| ولتاژ ورودی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| فاصله حسگر | 0 تا 8 سانتی متر |
| ابعاد | ۴۱*۳۱*۱۲ میلی متر |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD5.17/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
ویژگی های محصول
ساختار اسنپ، نصب پنهان
از رابط USB و Type-C پشتیبانی می کند
تست پیری 100 درصد با بار کامل
کابل خروجی داخلی
30،000 ساعت گارانتی
مدار کوتاه، حمل بیش از حد، محافظت از ولتاژ بیش از حد
| مدل | LSB18-12AC-US |
| ولتاژ ورودی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| فاصله حسگر | 0 تا 8 سانتی متر |
| ابعاد | ۴۱*۳۱*۱۲ میلی متر |