| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Σχήμα | UL60-24V |
| Δύναμη | 60W |
| Τεχνολογία | 120V |
| Δυναμική τάση | 24V |
| Τρέχων | 2.5Α |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60HZ |
| Αποτελεσματικότητα | 890,5% |
| Διάσταση | 199*60*16,5mm |
| Πιστοποίηση | ΕΤΛ |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Σχήμα | UL60-24V |
| Δύναμη | 60W |
| Τεχνολογία | 120V |
| Δυναμική τάση | 24V |
| Τρέχων | 2.5Α |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60HZ |
| Αποτελεσματικότητα | 890,5% |
| Διάσταση | 199*60*16,5mm |
| Πιστοποίηση | ΕΤΛ |