| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD8.86/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| مدل | UL60-24V |
| قدرت | ۶۰ وات |
| ولتاژ ورودی | 120 ولت |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت |
| جریان | 2.5A |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز |
| کارایی | 89.5 درصد |
| ابعاد | 199*60*16.5 میلی متر |
| گواهینامه | ETL |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD8.86/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
| مدل | UL60-24V |
| قدرت | ۶۰ وات |
| ولتاژ ورودی | 120 ولت |
| ولتاژ خروجی | 24 ولت |
| جریان | 2.5A |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز |
| کارایی | 89.5 درصد |
| ابعاد | 199*60*16.5 میلی متر |
| گواهینامه | ETL |