| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Model | UL60-24V |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 120V |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Akım | 2.5A |
| Giriş Frekansı | 50/60HZ |
| Verimlilik | 89.5% |
| Boyut | 199*60*16.5mm |
| Sertifika | ETL |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Model | UL60-24V |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 120V |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Akım | 2.5A |
| Giriş Frekansı | 50/60HZ |
| Verimlilik | 89.5% |
| Boyut | 199*60*16.5mm |
| Sertifika | ETL |