| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | UL60-24V |
| Vermogen | 60W |
| Ingangsspanning | 120V |
| Uitgangsspanning | 24V |
| Stroom | 2.5A |
| Ingangsfrequentie | 50/60HZ |
| Efficiëntie | 89.5% |
| Afmeting | 199*60*16.5mm |
| Certificering | ETL |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | UL60-24V |
| Vermogen | 60W |
| Ingangsspanning | 120V |
| Uitgangsspanning | 24V |
| Stroom | 2.5A |
| Ingangsfrequentie | 50/60HZ |
| Efficiëntie | 89.5% |
| Afmeting | 199*60*16.5mm |
| Certificering | ETL |