| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | UL 30-24V |
| Δύναμη εξόδου | 30W |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP20 |
| Εισαγωγή | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Έγκριση | ΕΤΛ |
30W LED οδηγοί,120Vac έως 24Vdc σταθερή τάση εξόδου,Ηλεκτρική τροφοδοσία LED, για το Light Bar, το String Light
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | UL 30-24V |
| Δύναμη εξόδου | 30W |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP20 |
| Εισαγωγή | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Έγκριση | ΕΤΛ |
30W LED οδηγοί,120Vac έως 24Vdc σταθερή τάση εξόδου,Ηλεκτρική τροφοδοσία LED, για το Light Bar, το String Light