| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Uitgangsvermogen | 30 W |
| Waterdichtheid | IP20 |
| Invoer | AC100-120V |
| Garantie | 3 jaar |
| Goedkeuring | ETL |
30W LED-driver,120Vac tot 24Vdc constante spanningsuitgang,LED-stroomtoevoer, voor Light Bar, String Light
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Uitgangsvermogen | 30 W |
| Waterdichtheid | IP20 |
| Invoer | AC100-120V |
| Garantie | 3 jaar |
| Goedkeuring | ETL |
30W LED-driver,120Vac tot 24Vdc constante spanningsuitgang,LED-stroomtoevoer, voor Light Bar, String Light