| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Su Geçirmezlik Sınıfı | IP20 |
| Giriş | AC100-120V |
| Garanti | 3 yıl |
| Onay | ETL |
30W LED Sürücü, 120Vac - 24Vdc Sabit Voltaj Çıkışı, LED Güç Kaynağı, Işık Şeridi, LED Dizi Işık için
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Su Geçirmezlik Sınıfı | IP20 |
| Giriş | AC100-120V |
| Garanti | 3 yıl |
| Onay | ETL |
30W LED Sürücü, 120Vac - 24Vdc Sabit Voltaj Çıkışı, LED Güç Kaynağı, Işık Şeridi, LED Dizi Işık için