| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Stopień wodoodporności | IP20 |
| Wpływ | AC100-120V |
| Gwarancja | 3 lata |
| Zatwierdzenie | ETL |
30W sterownik LED,120Vac do 24Vdc Wyjście napięcia stałego,Zasilanie LED, dla Light Bar, String Light
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD5.72/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Moc wyjściowa | 30 W |
| Stopień wodoodporności | IP20 |
| Wpływ | AC100-120V |
| Gwarancja | 3 lata |
| Zatwierdzenie | ETL |
30W sterownik LED,120Vac do 24Vdc Wyjście napięcia stałego,Zasilanie LED, dla Light Bar, String Light